Benefiční přehlídka

Již od roku 2002 pořádá KORUNKA každoročně benefici Luhačovice – město zdraví a módy. Hlavním bodem programu je charitativní módní přehlídka, které se zúčastňují slavné osobnosti z oblasti kultury a módy. Cílem této akce je slavnostní zahájení lázeňské sezony v hotelích rodinného holdingu ROYAL SPA, a především podpora lidem, kteří to potřebují. Výtěžek z benefice je podle přísných pravidel rozdělen mezi malé děti a organizace, které o ně pečují. Již několik let tuto akci svými kolekcemi podporuje přední módní návrhářka Beata Rajská. Moderátorem je už poněkolikáté Martin Dejdar. V minulosti součástí akce byl i tenisový turnaj osobností nebo bazar luxusního zboží. Fotografie z našich ročníků si můžete prohlédnout na facebooku.

V průběhu roku pomáháme vybraným dětem a rodinám, které potřebují vylepšit svoji tíživou situaci ze Zlínského kraje, především pomáháme nemocným dětem. Za ně rodiny dětem zakoupí především speciální zdravotnické vybavení nebo terapie, které jim umožňují zlepšit jejich zdravotní stav. Žádostí je rok od roku stále více, přiblížila charitativní činnost ředitelka KORUNKY LUHAČOVICE Veronika Záhorská.


Fotogalerie z přehlídky

Benefiční módní přehlídka patří k tradici zahajování lázeňské sezóny v Luhačovicích. Konala se již sedmnáctkrát. Jde o společenskou událost, při nichž se představí řada známých osobností.

Zobrazit album na Facebooku