Den s KORUNKOU v termálech losiny

DEN S KORUNKOU V TERMÁLECH LOSINY VYKOUZLIL DĚTEM ÚSMĚVY

TERMÁLY VELKÉ LOSINY ožily tento týden velkým charitativním DNEM S KORUNKOU. Nezisková organizace KORUNKA VELKÉ LOSINY na něho pozvala nejen řadu známých osobností, ale především děti ze tří dětských domovů zOlomouckého kraje, zKlubu Čtyřlístek Šumperk a také rodiny, které se starají o nemocné či hendikepované děti. Kromě dárků hosté dětem doslova vykouzlili úsměv na tváři a několik rodin bylo finančně podpořeno.

Velké poděkování patří především našim dlouholetým partnerům a podporovatelům a hostům, kteří bez nároku na honorář vytvořili i přes počáteční nepřízeň počasí bohatý program plný zábavy, soutěží a zpěvu. Moderování se ujala Eva Decastelo, tentokrát společně s Milošem Pokorným. Několik písní zazpívala Jitka Boho, kterou doplnil svým vystoupením Jakub Smolík. Stejně jako loni nechyběl mezi hosty i šéfkuchař a jeden z porotců soutěže MasterChef Česko Přemek Forejt.popsala ředitelka KORUNKY VELKÉ LOSINY - Veronika Záhorská

Odpoledne zpestřil svým vystoupením také kouzelník Jirka Hadaš, který si za své pomocníky vybral i samotné děti nebo hosty KORUNKOVÉHO ODPOLEDNE. Dále byly připraveny hry o ceny s partnerem odpoledne firmou Coqui nebo si děti míchaly nealkoholické drinky.

KORUNKA VELKÉ LOSINY vznikla letos v lednu. Spolek si klade za cíl podporovat nemocné, hendikepované a opuštěné děti, či sociálně slabé rodiny vOlomouckém kraji. Spolek navazuje na již patnáctiletou historii charitativní organizace KORUNKA LUHAČOVICE, která obdobně pomáhá ve Zlínském kraji a za dobu své existenci dětem a rodinám rozdělila již přes 10 milionů korun.

Unikátní termální park TERMÁLY VELKÉ LOSINY je spojením relaxace, regenerace, odpočinku a blahodárné termální vody. Park nemá v České republice obdoby. Jako jediný nabízí relaxační a regenerační vodní svět, bazény napouštěné přírodní termální vodou. Léčivá termální voda je již po několik desetiletí základní složkou celé lázeňské péče v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny. Termály jsou během letních prázdniny otevřeny denně.

Oba spolky mají také společnou facebookovou stránku facebook.com/korunkapomaha. Podrobnosti o TERMÁLECH VELKÉ LOSINY naleznou zájemci na www.termaly-losiny.cz