Veřejné sbírky

VEŘEJNÉ SBÍRKY POŘÁDANÉ KORUNKOU LUHAČOVICENěkolikrát ročně organizuje KORUNKA benefiční akce ve Zlínském i Olomouckém kraji. Výtěžky a finanční dary vždy rozděluje mezi nemocné a handicapované děti, sociálně slabým rodinám. Oba spolky – KORUNKA LUHAČOVICE i KORUNKA VELKÉ LOSINY se také snaží pomáhat konkrétním rodinám nebo dětem v domovech či kojeneckých centrech, některé z akcí podporují také seniory.

PODANÉ RUCE TEREZCE

Veřejná sbírka – číslo konta u Fio banky, a.s.: 2501525728/2010
Tříletá Terezka Kozubíková z Dolní Lhoty u Luhačovic trpí od narození syndromem krátkého střeva. Lékaři jí po jejím narození dávali minimální šanci na přežití, ona se však projevila jako velká bojovnice. Cílem sbírky je pomoci rodině při léčbě Terezky a finančně je zabezpečit i v péči o ni v domácím prostředí.
Zobrazit více na FB @podaneruceterezce

PODANÉ RUCE LUKÁŠKOVI

Veřejná sbírka – číslo konta u Fio banky, a.s.: 2101222509/2010
Lukášek Ondrušek onemocněl akutní lymfoblastickou leukémií. Úspěšně absolvoval léčbu, ze které se ale postupně zotavuje a snaží se zařadit do běžného života svých vrstevníků. Cílem sbírky je pomoci rodině při léčbě i jeho rekonvalescenci a finančně přispět také na jeho péči v domácím prostředí. Zobrazit více na FB @podane.ruce.lukaskovi

Mezi tradiční akce patří charitativní módní přehlídka s názvem Luhačovice – město zdraví a módy, která se každoročně na jaře koná v Luhačovicích, nebo Vánoční koncert dětem.

KORUNKA zaštítila již několik veřejných sbírek pro konkrétní nemocné děti. Dvě z nich již byly ukončeny, ale další jsou stále aktuální a lidé mohou přispívat na účelově zřízená konta.

Na výběru podporovaných dětí se podílí celá řada odborníků a donátorů.

V posledních letech spolek proslavil i její talisman – panenka KORUNKA, která je vyráběna v chráněných dílnách v nejrůznějších sériích. Ředitelka obou spolků Veronika Záhorská se stala i díky zapojení do těchto projektů Ženou regionu Zlínského kraje. Nominace se jménem dítěte, popisem handicapu či nemoci, kontaktními údaji na zákonného zástupce mohou lidé zasílat prostřednictvím našeho formuláře, nebo také poštou na adresu kanceláře spolku:

KORUNKA LUHAČOVICE
Lázeňské hotely MIRAMARE Luhačovice
Bezručova 338
763 26 Luhačovice
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese info@korunkapomaha.cz

S úctou
Veronika Záhorská
zakládající členka obou spolků – KORUNKY LUHAČOVICE a KORUNKY VELKÉ LOSINY


Poznejte nás a lidi, kteří pomáhajíHlavní partneři: